سالن زیبایی گل نگس

سالن زیبایی گل نرگس از سال ۹۱ توسط یک گروه مجرب ، توانا و فعال شکل گرفت ؛ در این مدت تمام سعی ما در مجموعه گل نرگس، حفظ زیبایی و تامین خواسته‌ها و رضایت شما بوده و هست.
در این مجموعه ، ما با فراهم کردن محیطی زیبا و آرام تقریبا تمام خدمات زیبایی و آرایشی را ارائه می‌دهیم.
از جمله ، بخش حرفه‌ای میکاپ و شنیون عروس هست که جزو مهم‌ترین خدمات سالن گل نرگس محسوب می‌شود. در میکاپ عروس ، سعی بر این هست که جدیدترین و به‌روزترین مدل‌ها و شیوه‌ها با توجه به چهره‌ی افراد، به کار گرفته شود.
از دیگر قسمت‌های سالن ، بخش تخصصی درمان و رنگ‌مو است که ارائه دهنده‌ی انواع مدل‌های جدید رنگ‌مو ، صافی‌مو و درمان مو به شکل کاملا علمی می‌باشد.
یکی از فعال‌ترین بخش‌های سالن ، کوتاهی و کوپ حرفه‌ای‌مو هست؛ کوپ و براشینگ و بافت مو به خواست مشتری و براساس مدل‌های ژورنالی انجام می‌شود.
ما در سالن گل نرگس ، بخش جذاب طراحی و کاشت ناخن هم داریم که پرسنل سالن برای جلب رضایت خانم‌های جوان ، تمام خلاقیت و هنر خودشون رو به کار می‌گیرند. همچنین در این قسمت، خدمات حرفه‌ای پدیکور رو داریم که با رعایت مسائل بهداشتی ،حافظ سلامت و زیبایی پاها و ناخن‌های هستیم.
یکی دیگر از خدمات حرفه‌ای سالن گل نرگس ، اکستنشن مو و همچنین کاشت ابرو و مژه هست که با توجه به مدل‌ و ساختار ابرو و رنگ چشم افراد ، توسط همکاران خوش ذوق سالن گل نرگس صورت می‌گیرد.
نکته‌ی بسیار مهم در سالن گل نرگس ، استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی مرغوب و از برندهای استاندارد جهانی است و همچنین رعایت مسائل بهداشتی برای حفظ سلامت و زیبایی شما دوستان عزیز.